קצת על סטודיו בצלםאשה
סטודיו מקצועי : כיום קיימים בארץ רק קומץ צלמים שהם ותיקים המבצעים את הצילומים בסטודיו מקצועי ולא בחדר בדירת מגורים. בסטודיו מקצועי, נעים ומלא בציוד מקצועי, תאורה רקעים, אביזרים שמותאמים לצילומי הריון, הילדים ולצילומי התינוקות.
כצלמת שעובדת בתחום צילומי האופנה והאמנות רכשתי ניסיון רב.
יותר מעשר שנות ניסיון בצילום הריון, ילדים ותינוקות. צילומי הריון, צילומי ילדים וצילומי משפחה הם עיקר יצירתנו בשנים האחרונות ואני עושה זאת מתוך אהבה אמיתית לצילום ובמיוחד לצילומי הריון ילדים ומשפחה. ניסיוני כאם לילדים קטנים מהדק את עבודתי ואת הרגישות שרכשתי לצילומי נשים וילדים. לצילומים מסוג זה דרושה הרגישות והסבלנות הנחוצה על מנת ליצור חווית צילום מרגשת ומהנה.
עריכת התמונות היא חלק חשוב לא פחות מתהליך הצילום, ליטוש קוסמטי הכרחי בצילומי סטודיו כדי להשיג תמונות איכותיות ואסטטיות, כמו כן עיבודים מיוחדים כגון תמונות שחור-לבן, ספיה או בסגנון הוינטאג' מוסיפים גיוון למקבץ התמונות שיתקבלו.
הסטודיו מתפרס על פני 125 מ"ר מפנקים הכוללים חדר הלבשה, חדר אירוח ומשחקייה גדולה לילדים. לרשותך ציוד צילום מקצועי, רקעים מגוונים ופריטי לבוש מקוריים, המבטיחים צילום איכותי ומחמיא.
משום שהסטודיו ערוך לצלם ולארח גם ילדים ותינוקות (מגיל 4 ימים) ומשום שההתמחות שלנו כוללת גם צילום הריון וגם צילום ילדים ומשפחות, מובטח לך אצלנו בית חם לצילומי ההמשך שלך עם הילדים והמשפחה.

מה כולל צילום הריון, וצילום ילדים ומשפחה?
צילום הריון, ילדים ומשפחה כולל צילום בסטודיו, עיבוד וליטוש לתמונות בפוטושופ, דיסק מתנה הכולל את כל התמונות שצילמנו, מגוון תמונות בצבע, שחור-לבן, חום-לבן (sepia ) וצביעה סלקטיבית. בין אם בחרת בחבילת צילום הכוללת אלבום מעוצב או חבילה שאינה כוללת אלבום מעוצב, תקבלי גם אלבום רשת (אלבום "אינטרנטי") עם קישור פרטי אותו את יכולה לחלוק עם משפחה וחברים.

האם אפשר לשלב את הבעל או הילד/ה בצילום הריון?
בשמחה, תמונות משפחה בצילומי הריון תמיד מוסיפות חום ונוצרת מזכרת מופלאה.

האם ניתן לרכוש שובר מתנה לצילום?
ניתן לרכוש שוברי מתנה לכל סוגי הצילום.

מה צריך להביא לצילום?
לא צריך להביא דבר. הסטודיו מאובזר בבגדים, פרטי לבוש מיוחדים ומגוון אביזרים ותכשיטים. אם יש לך בגד או פריט אחר שיפה בעינייך את מוזמנת להביא אותו ונשלב גם אותו בצילום. ניתן לקרוא עוד על איך להתכונן לקראת צילום הריון.

האם תמונות ההיריון המוצגות באתר הן של דוגמניות?
תמונות ההיריון באתר אינן של דוגמניות אלא שהצילום בסטודיו מחמיא. התמונות שאת רואה באתר משקפות את האיכות והיצירתיות להם את יכולה לצפות גם בצילום שלך. אני מקפידה לחדש ולגוון את הבגדים והאביזרים בסטודיו על מנת שכל אלבום יהיה יצירה ייחודית.

האם צריך להתאפר?
התאורה בסטודיו רכה ומחמיאה ולכן אין צורך באיפור מקצועי. איפור רגיל וסידור שיער מוסיפים מאוד ואני ממליצה לך להתכונן לפי טעמך האישי. חשוב שהאיפור יתאים לסגנון שלך, לכן אם אינך אוהבת איפור כבד, התאפרי איפור עדין.

איזה רקע מומלץ?
צבע הרקע הוא עניין של העדפה והתאמה אישית. בכל צילום הריון אני מגוונת רקעים על מנת ליצור מגוון תמונות הריון. אם את מעוניינת במראה דרמטי ושילוב של הצללות, אני ממליצה על רקע כהה. לצילום ילדים או צילום בו האור "שוטף" את הרקע, אני ממליצה על רקע בהיר כמו לבן ואפור, ולצילום תינוקות קטנים מאוד בשילוב עם הורה אני ממליצה על רקע כהה לאפקט אינטימי. בכל אופן, כאשר תגיעי לסטודיו אוכל להתאים רקעים עבורך.

באיזה שבוע מומלץ להצטלם?
כל אישה מתפתחת באופן שונה במהלך ההיריון. יש נשים שהבטן יוצאת אצלן מוקדם ויש כאלה שמאוחר יותר. בהריון שני, שלישי... הבטן יוצאת בשלב מוקדם יותר. באופן כללי, הזמן האופטימלי להצטלם אצל רוב הנשים הוא בין שבוע 28 לשבוע 36. בהריון תאומים, אפשר להצטלם כבר משבוע 26. אני ממליצה לא לחכות לשלב טרום לידה שכן הבטן אז תתחיל להנמיך גובה. כדאי לתאם צילום מראש על מנת להבטיח מקום.

תוך כמה זמן מקבלים את התמונות?
תוך פחות משבוע תוכלי להנות מגלריית התמונות שלך.


Web Designed - VerSight Ltd   |    בצלם אשה    |    אודותי    |    גלריית הריון    |    גלריית בת מצווה    |    גלריית תינוקות    |    גלריית ילדים    |    מידע וטיפים